Zmień kolor: [1] [2]

BAZA NOCLEGOWA

Od pola namiotowego do pięciogwiazdkowego hotelu, od campingu do luksusowego SPA – Gdańsk ofertuje każdy rodzaj noclegu i wypoczynku, zgodnie z życzeniem i zasobnością portfela. A im dalej od Gdańska, tym liczba obiektów noclegowych wcale nie maleje.

W pasie nadmorskim nie brakuje miejscowości składających się wyłącznie z małych zajazdów i pokoi gościnnych, jednak znaleźć tam można również nocleg w bardzo wysokiej klasy hotelach. W zależności od tego, czy podczas Mistrzostw chcesz zwiedzać zabytki, czy też rozkoszować się szumem morza, możesz wybrać na UEFA EURO 2012™ miejsce noclegowe w Gdańsku czy Malborku, albo zatrzymać się w jednej z licznych nadmorskich miejscowości, jak Jastarnia, Krynica Morska czy Władysławowo.

Gdańsk, Miasto Gospodarz UEFA EURO 2012™, przygotował nie tylko liczne miejsca noclegowe w hotelach o najwyższym standardzie, ale także kilkanaście tysięcy w pensjonatach oraz willach, kwaterach prywatnych i apartamentach. Podczas mistrzostw Europy będzie można również skorzystać z oferty akademików, schronisk młodzieżowych oraz burs szkolnych. Wszystkie obiekty noclegowe położone są w Gdańsku oraz miejscowościach odległych do 2 godzin jazdy od Gdańska. W sumie, nocleg w tym rejonie znajdzie ponad 194 tysiące osób!

Obiekty noclegowe
Obiekty noclegowe prezentowane na stronie znajdują się w ewidencji obiektów hotelarskich
i innych obiektów województwa pomorskiego.
Galeria   YouTube   Gdańska Arena
Euro 2012 w Gdańsku
Fotograficzne podsumowanie mistrzostw w piłce nożnej UEFA Euro 2012 w Gdańsku
 
Autor: Jacek Szymański / www.gdansk.pl
Data: 04.07.2012, 12:40
zdjęcia z budowy i otwarcia gdańskiego stadionu
Mecze w Gdańsku
10 czerwca 2012 r.
Hiszpania 1 - 1 Włochy
14 czerwca 2012 r.
Hiszpania 4 - 0 Irlandia
18 czerwca 2012 r.
Chorwacja 0 - 1 Hiszpania
22 czerwca 2012 r.
Niemcy 4 - 2 Grecja
pozostałe wyniki
Partnerzy 
© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk